کابینت پولیشی یا انزو

کابینت یاس طراحی و اجرای کابینت با رنگ پوششی و پولیشی (سبک نئو کلاسیک) در زنجان
کابینت پولیشی چیست

کابینت پولیشی چیست ؟ در واقع کابینت پولیشی به کابینتی می‌گویند که جنس بدنه آن از  ام دی اف و با پاشش رنگ پولیش ساخته شده باشد. و رنگ آن؛ مانند یک لایه ی شیشه ای به ضخامت سه میل بر روی بدنه ی مورد نظر قرار می گیرد. کابینت پولیشی در دسته‌ی کابینت‌های نئوکلاسیک قرار می‌گیرد. شما مشتریان عزیز باید قبل از طراحی و اجرا با توجه به دیزاین منزل خود طرح مورد نظرتان را انتخاب کنید

کابینت انزو (کابینت نئوکلاسیک) برای اولین بار توسط شرکت zentique آمریکا در نیوجرسی تولید شد. در واقع می شود گفت که انزو، نام برند محصول تولیدی این شرکت است؛ که برای اولین بار توسط وارد کنندگان ایتالیایی وارد ایران شد. و با توجه به قیمت بالای کابینت های وارداتی، تولید کنندگان ایرانی اقدام به تولید این کابینت در ایران کردند.
همانطور که می دانید: مردم، شرکت های پیشتاز را در هر جای دنیا به دلیل معروفیتشان؛ به اسم برندشان روی همان محصول می‌شناسند و به آن نام صدا می‌کنند. مانند: زیراکس برای دستگاه‌های کپی، اتود برای مداد نوکی یا دلستر که برای نوشیدنی بدون الکل استفاده می‌شود. دقیقا شبیه همین اتفاق برای طرح برند انزو افتاده است.

به همین دلیل تمام محصولات تولیدی شرکت‌های دیگر و سازندگان ایرانی را می توان؛ به اسم طرح انزو نام برد و استفاده کرد. پس برای راحتی در مطالعه و نوشتن هرجا در این مقاله از کلمه‌ی انزو استفاده شد؛ منظور طرح انزو می باشد. جالب است بدانید که برند انزو نام برندی از سیستم کابینت آشپزخانه، که خود بخشی از خط تولید zentique که حوزه‌ی فعالیتش در زمینه‌ی مبلمان، نورپردازی و دکوراسیون است، می باشد.

کابینت یاس | اجرای انواع کابینت| کابینت زنجان | طراحی و اجرای کابینت با رنگ پوششی و پولیشی (نئو کلاسیک)

معایب و مزایای کابینت پولیشی:
مزایای کابینت پولیشی

بارزترین مزایای رقابتی این کابینت، نسبت به کابینت های موجود در بازار را بررسی می کنیم. و همچنین با مطالعه آن به موضوع کابینت پولیشی چیست پی خواهید برد.:

    در این کابینت به دلیل اضافه شدن رنگ پولیشی؛ ضخامت صفحه ها دو تا سه میلی متر بیشتر می شوند. و این موضوع باعث می شود که ورق های ما بسیار محکم تر از قبل شوند. و به هیچ دلیلی مثل فشار، دچار تاب نمی شوند.
    یکی دیگر از مزیت های کابینت پولیشی این است که؛ در اثر هر ضربه احتمالی دچار آسیب و فرو رفتگی نمی شوند. زیرا خمیر پولیشی به کار رفته بعد از سفت شدن مانند چسب سفت عمل می کند. و سطوح به هیچ عنوان دچار فرو رفتگی نمی شوند.
    موضوع بعدی مقاوم بودن این کابینت ها در برابر آب است. زیرا علاوه بر این که رنگ پولیش تمام سطح را با ضخامت زیاد می پوشاند. همچنین در این کابینت، تمام سطح لبه های کار با رنگ روی درب یکی می شوند. به نوعی دور تا دور کار را ماده پولیش شامل می شود؛ و در این حالت به هیچ عنوان آب در کابینت نفوذ نمی کند.
    شما در تمامی موارد، این کابینت را به رنگ سفید می بینید. پس انتخاب این سبک باعث بزرگتر جلوه کردن آشپزخانه ی شما می شود. علاوه بر این چون این رنگ جز رنگ های مادر می باشد. شما می توانید وسایل آشپزخانه را به راحتی با این کابینت ست کنید.
    این نوع از کابینت برای هر نوع شرایط آب و هوایی حتی آب و هوای مرطوب نیز مناسب است. و این موضوع می تواند خبر خوبی برای اکثر مناطق ایران که دچار این مسئله هستند، باشد.
    به صورت کلی این کابینت ها در برابر نور خورشید؛ حرارت های سطحی؛ ترشحات نفتی؛ انواع روغن و غیره کاملا ضدخش و ضدضربه می باشند.

کابینت یاس | اجرای انواع کابینت| کابینت زنجان | طراحی و اجرای کابینت با رنگ پوششی و پولیشی (نئو کلاسیک)

معایب کابینت پولیشی

این کابینت در کنار مزایایی که برای آن عنوان شد. به دلیل حساسیت در اجرا حتما باید در محیطی ایزوله و عاری از هر نوع گرد و غبار انجام گیرد. در نتیجه احتیاج به فراهم نمودن فضایی مناسب، به همراه دستگاه‌های تمام اتوماتیک برای پاشش رنگ دارد.

پس با توجه به دلایل بالا و همینطور برای درک بیشتر این موضوع که کابینت پولیشی چیست. باید بدانید که حساسیت اجرای سبک کابینت نئوکلاسیک به شدت بالا می‌باشد. و در ضمن ایجاد این مدل محیط به همراه دستگاه‌های اتوماتیک باعث می شود؛ قیمت این کابینت تفاوت چشم‌گیری با سایر کابینت ها داشته باشد. و دسترسی به این سبک از کابینت برای همه مقدور نباشد.

 

تزئینات داخلی ساختمان / دکوراسیون داخلی ساختمان / کابینت یاس / تزئینات داخلی ساختمان زنجان / دکوراسیون داخلی ساختمان زنجان /کابینت زنجان / کابینت نئو کلاسیک / طراحی و اجرای کابینت با رنگ پوششی و پولیشیبرچسب ها

تزئینات داخلی ساختمان   دکوراسیون داخلی ساختمان   کابینت یاس   کابینت نئو کلاسیک   تزئینات داخلی ساختمان زنجان   دکوراسیون داخلی ساختمان زنجان   کابینت زنجان   کابینت پولیشی   کابینت با رنگ پوششی  
مشتریان ما
پروژه های انجام شده
خدمات پشتیبانی