کابینت روکش طبیعی چوب

کابینت یاس طراحی  و اجرای حرفه ای کابینت با روکش طبیعی چوب

یکی دیگر از انواع کابینت کلاسیک که طرفداران خاص خود را دارد و مقرون به صرفه تر از کابینت تمام چوب است کابینت روکش چوب نام دارد. در این سبک ورق های روکش چوب به وسیله دستگاه و حرارت به دربهای کابینت که از جنس MDF ایرانی و خارجی می باشد پرس می شود و سپس توسط دستگاه CNC با طرح های متفاوت و مطابق با سلیقه مشتری ابزار می خورد و با توجه به انتخاب رنگ مورد علاقه مشتری در کارگاه نقاشی توسط استادکار پرداخت و رنگ می شود.

از روکش های رایج که در این سبک استفاده می شود می توان به روکش چوب بلوط، ملچ و … اشاره نمود. کابینت روکش چوب طبیعی دوام بسیار زیادی دارد و از نظر بصری شباهت نزدیکی بین کابینت های کلاسیک تمام چوب و روکش چوب وجود دارد. استفاده از رنگهای طلایی و … در ستون و سرستونها و تاج و گلهای ابزار خورده از دیگر محاسن این نوع کابینت می باشد که جلوه زیبا و منحصر به فرد کابینت روکش چوب را نمایان می کند.

کابینت یاس | اجرای انواع کابینت | کابینت روکش طبیعی چوب

طرح های شیک و زیبای کابینت روکش چوب

کابینت های روکش چوب معمولا از نظر طرح و رنگ بسیار ساده و زیبا هستند و بافت ها و گره های چوب روی آنها خودنمایی کرده و جلوه زیبایی به سطح کار می دهند.

همچنین می توان با انتخاب دو رنگ تیره و روشن یا مات و براق در طراحی این نوع کابینت تضاد به وجود آورد و زیبایی کار را دوچندان کرد. کاینت روکش چوب را می توان در رنگهای متنوع طراحی کرد و دست طراح برای خلق یک اثر هنری باز است. در بیشتر موارد این سبک با رنگهای گردویی و طیف گسترده ای از قهوه ای روشن تا تیره ساخته می شود و این امر کاملا به صلیقه مشتری و دکوراسیون داخلی منزل او بر می گردد.

در کل اگر به فکر خرید کابینت کلاسیک با طرح چوب هستید و بودجه شما برای ساخت کابینت تمام چوب کافی نیست، بهترین و مناسب ترین نوع طراحی برای شما کابینت روکش چوب است.

کابینت یاس | اجرای انواع کابینت | کابینت روکش طبیعی چوب

تزئینات داخلی ساختمان / دکوراسیون داخلی ساختمان / کابینت گنجینه / تزئینات داخلی ساختمان زنجان / دکوراسیون داخلی ساختمان زنجان / کابینت زنجان / کابینت با روکش طبیعی چوببرچسب ها

تزئینات داخلی ساختمان   دکوراسیون داخلی ساختمان   کابینت یاس   یاس کابین   کابینت  
مشتریان ما
پروژه های انجام شده
خدمات پشتیبانی