کابینت ممبران

کابینت یاس اجرای حرفه ای کابینت های ممبران در زنجان
کابینت ممبران چیست؟

پیش از هر چیز باید بگیم کابینت ممبران همون کابینت وکیوم هست اما بعضا به اشتباه تصور میکنن کابینت ممبران و کابینت وکیوم متفاوت هستند. کابینت ممبران از متریال ممبران ساخته شده. ممبران یا وکیوم در واقع نوعی روکش PVC است که برروی مغزی هایی با جنس مختلف مثل ام دی اف، چوب یا نئوپان میتونه کشیده بشه. روکش ممبران بیشتر برروی مغزی ام دی اف mdf کشیده میشه. به این صورت که روی این متریال، در صورت نیاز، از قبل ابزار زده شده و طرح مورد نظر پیاده میشود. سپس مغزی به چسب و رزین آغشته می شه. در انتها هم به کمک تکنولوژی مخصوصی، روکش ممبران برروی اون کشیده شده و اصطلاحاً وکیوم میشه. از متریال ممبران در ساخت کمد و ویترین های ممبران هم استفاده می شه.

روکش ممبران فقط برروی یک طرف از این متریال ها کشیده شده و در طرف دیگر اون ها روکش ارزان تری مثل PVC سفید کار میشه. پس از روکش شدن ورق ان دی اف، حالا ورق ممبران آماده برای استفاده در کابینت سازی و کمد سازی است. ورقه های ممبران عمدتاً در کابینت و در مواردی برای ساخت تخت و کمد و … استفاده میشود. با کمک این ورق ها، کابینت و کمد دیواری ممبران ساخته شده و در نهایت نصب میشن.

 

توجه کنین که نصب کابینت ها در انتهای کار های اجرایی داخل ساختمان نظیر گچ کاری سقف ها و در نهایت رنگ آمیزی دیوار ها و داخل ساختمان، انجام میشه. دلیل اینکه کابینت در انتها نصب می شه ، اینه که در صورتی که برای مثال رنگ های ساختمانی برروی کابینت بریزد، پاک کردن اون بسیار سخت بوده و ممکن است کابینت آسیب ببینه.

 

همون طور که گفتیم، ممبران در واقع اون روکش pvc است که برروی مغزی های مختلف کشیده میشه. اما در عرف به کابینت هایی که برای ساخت اون ها از ورقه هایی با روکش ممبران استفاده شده، اصطلاحاً ممبران میگن. مغزی کابینت ممبران در 90 درصد مواقع از جنس mdf است.

تزئینات داخلی ساختمان / دکوراسیون داخلی ساختمان / کابینت یاس/ تزئینات داخلی ساختمان زنجان / دکوراسیون داخلی ساختمان زنجان /کابینت زنجان / کابینت هایگلاس / کابینت هایگلاس زنجان / کابینت آشپزخانه زنبرچسب ها

تزئینات داخلی ساختمان   دکوراسیون داخلی ساختمان   کابینت یاس   یاس کابین   کابینت   کابینت زنجان  
مشتریان ما
پروژه های انجام شده
خدمات پشتیبانی